Lustrumcommissie
“Tussen practica en boeken
Krijgt je bloed een grauwe kleur
Dokter worden kan altijd nog
Kom maar uit die studiesleur”
Zo luidt het -waarschijnlijk heel bekend in de oren klinkende- tweede couplet van het verenigingslied der MSFU “Sams”.
Het is een lied dat al jaren trots wordt gezongen bij een borrel op de Hamburgerstraat 27, als opening van een cantus of tijdens het eerstejaarsweekend. Voorafgaand aan het ontstaan
van een verenigingslied is er natuurlijk de oprichting van een vereniging nodig.
Voor dit bijzondere moment reizen we terug naar het jaar 1983, wat betekent dat MSFU “Sams” in 2023 haar veertigste verjaardag en achtste lustrum zal vieren.
Wij, de leden van de Lucie, mogen de taak op ons nemen om het hele collegejaar in het teken te laten staan van het lustrum, met als hoogtepunt de lustrumweken van 13 tot 26 maart 2023.
Op die manier is er alles behalve tijd voor een studiesleur en gaan we er met zijn allen een TIJDLOOS jaar van maken!
Luciefer o.d.z. ‘In vuur en vlam’
Eens in de vijf jaar wordt er op mysterieuze wijze een lustrumcommissie gevormd. Deze commissie neemt de taak van het organiseren van een lustrum op zich. Het lustrum duurt
twee weken en zit vol bijzondere activiteiten. Wat te denken van een 24-uursreis, een cantus onder begeleiding van een band of een benefietconcert voor het goede doel?
Leden
Srosh Yazdani
Bestuurspersoon
Myrte van Zuijlen
ab Actis
Linn Borst
Praeses
Stella Mentink
Timo Moll van Charante
Christopher Kremer
Fiscus
Maaike Huijsmans
Sil Niland