Commissaris externe betrekkingen & PR
Thijmen Alderden

Hey allemaal! Ik ben Thijmen, 25 jaar oud en geboren en getogen in de Kwakel, een klein dorpje in Noord-Holland vlakbij Schiphol dat sommige mensen kennen van de poldersport. Hier ben ik in een simpel rijtjeshuis opgegroeid met mijn vader, moeder, oudere broer Querijn en jongere zusje Rozemarijn. Mijn leven was niet heel spannend als jong kind: ik zat (met tegenzin) op voetbal en judo, speelde graag buiten of zat urenlang pokémon te spelen op mijn Nintendo DS in de opening van onze schuifpui, want als mijn moeder zei dat ik niet de hele dag binnen op mijn DS moest zitten kon ik zeggen “Ik zit toch buiten?”. Ondertussen is de gezinssituatie een stukje anders: iedereen leeft gelukkig nog, alleen zijn mijn ouders gescheiden en woont mijn moeder tegenwoordig op Bonaire waar ik graag op bezoek ga ;). Mijn zusje is ook geëmigreerd: die woont nu in Dreesden waar zij op hoog niveau handbalt.
Nadat ik mijn basisschool diploma in de pocket had (noem je dit zo?) verplaatste ik mezelf dagelijks een halfuur op de fiets richting het Amstelveen College toe, waar ik na zes jaar mijn gymnasiumdiploma naar binnen sleepte. De voetbal en judo had puber ik geen zin meer in, dit ruilde ik in voor paardrijden en atletiek! Samen met mijn zusje heb ik jarenlang paard gereden, met de hoeveelheid tijd die ik op stal heb doorgebracht durf ik mijzelf wel een paardenmeisje te noemen. Atletiek vond ik altijd heel vermoeiend, maar wat mij elke training er doorheen sleepte is de roddelsessie die ik met twee vriendinnen deed tijdens het uitlopen, onder het motto “what happens on the atletiekbaan, stays on the atletiekbaan”.
Eenmaal mijn diploma in de pocket ging ik richting Utrecht om te studeren, echter kwam ik hier niet voor geneeskunde: ik heb hiervoor namelijk de bachelor diergeneeskunde gedaan. Sinds jongs af aan hadden we altijd twee katten en twee honden thuis (als er eentje overleed kwam er een nieuwe in de plaats, als de kop van de hydra) en vanwege mijn passie voor paarden leek dit mij dé studie voor mij. Ondanks dat ik de studie erg interessant vond, merkte ik dat er toch iets miste voor mij in het beroep van dierenarts en besloot ik op zoek te gaan naar iets anders. Ik heb een tussenjaar genomen en ben toen gaan werken in de thuiszorg, waar ik erachter kwam hoe leuk ik het vond om veel contact met mensen te hebben in mijn werk. Ik dacht bij mezelf: als ik de stof van diergeneeskunde combineer met veel contact met mensen in een beroep dan kom ik uit op... Geneeskunde! Meegedaan aan selectie, binnengekomen en nog steeds blij met mijn keuze! Tijdens de introweek werd mijn mentorgroep als snel goed bevriend en gedurende het jaar stroomden we met steeds meer binnen bij commissies van Sams. In mijn eerste jaar hield ik het op één commissie, tijdens mijn tweede jaar is dit iets uit de hand gelopen en deed ik er op een gegeven moment vier tegelijk. Om dit allemaal met de studie te combineren werd het wel erg druk, wat betekende dat ik er eentje moest laten vallen: vandaar dat ik aankomend jaar de studie opzij zet om een bestuursjaar te doen!
Naast de studievereniging doe ik ook nog van alles. Ik ben niet zo sportief meer en besteed tegenwoordig mijn vrije tijd meer aan films kijken, kringloopwinkels bezoeken of kleding naaien. Ik probeer nog wel twee keer per week hard te lopen, dus als je een keer samen wil hardlopen, hit me up! Paardrijden doe ik helaas ook niet meer, maar een paardenmeisje ben ik nog steeds in mijn hart!
